Gardena Basic 3700/4 Pompe d'arrosage de surface (3700 l/h /800W) 9014-29
79,37 €
En stock > 10 Pcs
Frais de transport en détail
- Post AG: 6,90 €
- GLS: 13,44 €
- GLS: 14,90 €
- GLS: 12,90 €
- PPL: 4,00 €
- GLS: 15,53 €
- DHL: 5,95 €
- GLS: 12,90 €
- GLS: 34,04 €
- DPD: 12,90 € livraison estimée 06.05. - 07.05.
- GLS: 28,80 €
- MPL: 3,90 €
- GLS: 14,90 €
- GLS: 14,90 €
- GLS: 13,00 €
- GLS: 12,90 €
- GLS: 15,00 €
- GLS: 15,00 €
- GLS PL: 8,90 €
- GLS: 15,53 €
- GLS: 14,90 €
- QDL: 5,00 €
- GLS: 8,90 €
- GLS: 14,90 €
Produits complémentaires
Description
Gardena BASIC 3700/4 Pompa ogrodowa 800 W / 3700 l/h 9014-47
- Wysoka wydajność do 3700 l/h do szybkiego i efektywnego pompowania wody.
- Silnik 800 W zapewniający mocną i energooszczędną pracę.
- Maksymalne ciśnienie 4,1 bar do zwiększania ciśnienia w instalacji.
- Wysokość samozasysania do 7 m dla niezawodnego poboru wody.
- Solidna konstrukcja z żeliwa i stali nierdzewnej dla długiej żywotności.
- Wyłącznik termiczny chroniący silnik przed przeciążeniem.
- Łatwa obsługa dzięki ergonomicznemu uchwytowi i dużym otworom wlewowym.
Dane techniczne
| Moc znamionowa | 800 W |
| Maks. wydajność | 3700 l/h |
| Maks. ciśnienie | 4,1 bar |
| Maks. wysokość samozasysania | 7 m |
| Maks. wysokość podnoszenia | 41 m |
| Maks. temperatura medium | 35 °C |
| Waga | 8 kg |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Klasa ochrony | IPX4 |
Gardena BASIC 3700/4 9014-47 to wydajna i wszechstronna pompa ogrodowa, idealna do nawadniania, przepompowywania wody oraz zwiększania ciśnienia w instalacjach domowych i ogrodowych. Dzięki wysokiej wydajności i dużemu ciśnieniu umożliwia szybkie i efektywne wykonywanie codziennych prac.
Urządzenie wyróżnia się solidną konstrukcją z żeliwa i stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i niezawodność przez długie lata. Wyłącznik termiczny chroni silnik przed przeciążeniem, a praktyczne elementy, takie jak śruba spustowa, duże otwory wlewowe i ergonomiczny uchwyt, ułatwiają użytkowanie i konserwację. Dzięki cichej i stabilnej pracy pompa doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie.
Les images peuvent différer du produit/article original.
Spécificités
| Spécificités | |
| Puissance | 800 W |
| Longeur du câble | 1,5 m |
| Hauteur de refoulement | 7 m |
| Flotteur | Sans flotteur |
| Débit maximal | 3,7 m3/h |
| Raccordement au réseau | 4,1 bar |
| Indice de protection | IPX4 |
Documents
- Um nach Deutschland zu versenden, besuchen Sie GARDENA 3700/4 Gartenpumpe BASIC 800W 9014-29
- Um nach Österreich zu versenden, besuchen Sie GARDENA 3700/4 Gartenpumpe BASIC 800W 9014-29
- Magyarországra történő szállítás GARDENA 3700/4 Garden Pump BASIC 800W 9014-29
- Pro odeslání do Česka navštivte GARDENA 3700/4 Zahradni čerpadlo BASIC 800W 9014-29
- Aby wysłać do Polski odwiedź GARDENA 3700/4 Pompa ogrodowa BASIC 800W 9014-29
- Pre odoslanie na Slovensko navštívte GARDENA 3700/4 Záhradné čerpadlo BASIC 800W 9014-29
Avis (0)
Écrire un avis
Évaluation : Mauvais Bon
Saisir le code ci-dessous :





























